eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 23. maja, 2018, 11:20

Dodano: 2002-03-19 00:00, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 945

A A A

comp.sys.amiga.morphos - komu to było potrzebne?

Wiele hałasu towarzyszyło powstawaniu USENET-owej grupy dyskusyjnej comp.sys.amiga.morphos. Część osób twierdziła, że Morphos jako oddzielny system powinien mieć swoją własną grupę, np. comp.sys.morphos. Inni byli zdania, że skoro jest to system, na którym można uruchamiać programy pisane dla AmigaOS 3.x to grupa dyskusyjna powinna należeć do comp.sys.amiga/. Druga opcja zwyciężyła, grupa comp.sys.amiga.morphos ostatecznie powstała i... świeci pustkami. Chętnych do rozmawiania na temat tego systemu brak.


Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo (utrzymanie serwera i domen) nasz serwis to możesz zrobić to przy pomocy PayPal. Dziękujemy!
Jacek Rzeuski
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: brak daty

Chwilowo. To z powodu braku nowych wersji do testowania i nowego sprzętu. Niewielki ruch notuje się za to na liście dyskusyjnej MorphOS, ale przeważają pytania o to kiedy wreszcie pojawi się nowa wersja do testowania lub cały system i Pegasos w sprzedaży.

Odpowiedz

Tomasz Kaczanowski
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty

Nic dziwnego, gdyz z wiekszosci serwerow grupa jest niedostepna, dodatkowo (to juz tylko slyszalem) nie ma na niej jednego - obowiazujacego jezyka (np angielskiego)

Odpowiedz

MisterQ
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty

I nie dziwi w sumie taki komentarz na portalu, w sklad ktorego wchodza ludzie nieukrywajacy swojego sceptycyzmu, a i czasami niecheci w stosunku do MprphOS'a...

Odpowiedz

Krzysztof Kałębasiak
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

Przeciez nie klamia. Podaja fakty. W sytuacji, gdy juz wiadomo ile kosztuje AG3SE (ale nazwa) brak wiesci z bplanu niepokoi.

Odpowiedz

Tomasz Kaczanowski
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #4

[...]brak wiesci z bplanu niepokoi.
szczegolnie niezainteresowanych zakupem...

Odpowiedz

Krzysztof Duchnowski
Czytelnik

komentarz #6 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #2

Nigdy nie było na niej obowiązującego języka angielskiego... do tego moderator czy ktos tam zwrócił uwagę że najwięcej osób za powstaniem grupy było z niemiec i z francji zdaje się... tak więc na wszelkie prośby o pisanie po angielsku odpowiadano że to nie jest wymagane oraz że jak ktoś chce to może się dołączyć do tłumaczy wolontariuszy i tłumaczyć na własną rękę... a potem było parę pytań po niemiecku i po włosku... ;PPPp (z odpowiedziami w takich językach ale za to bez tłumaczeń... chociaż parę się pojawiło)

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: