eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

wtorek, 22. maja, 2018, 17:43

Dodano: 2005-02-15 00:00, Autor: kb, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 809

A A A

Dev Contest - konkurs dla programistów

Celem konkursu jest dodatkowe pobudzenie programistów do tworzenia programów dla najnowszej wersji systemu AmigaOS. Co prawda jest z tym całkiem dobrze, o czym może świadczyć popularność OS4 Depot i częstotliwość z jaką pojawiają się tam nowe programy, ale zawsze może być lepiej i dlatego powstał Dev Contest. Na stronie podane są szczegółowe zasady konkursu, warto nadmienić, że w rywalizacji nie mogą brać udziału developerzy systemu oraz że nie będą brane pod uwagę zupełnie nieużyteczne produkcje scenowe oraz nie wiedzieć czemu gry.


Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo (utrzymanie serwera i domen) nasz serwis to możesz zrobić to przy pomocy PayPal. Dziękujemy!
Paweł Rogacewicz
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2005-02-15 19:59

idea szczytna, pomysl niezly... tylko ta nagroda doskonale wpisuje sie w ludowo-filozoficzne dywagacje o jaju i kurze

Odpowiedz

Konrad Strzelski
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2005-02-17 16:21

A ja bardziej bylbym Ciekaw jak wyglada statystyka przyrostu programow miedzy AmigaOS4 a Mosem. KIedys ktos podal na tym portalu w komentarzu strone z programami Mosa.Bylo to jakies pare miesiecy temu.Ciekaw jestem jak od tego czasu proporcje w przyroscie nowego softu wygladaja na obu systemach. W tedy na Mosa bylo wiecej programow od OS4 jak to zduma pokazal autor komentarza. A jak jest teraz czy OS4 zblizyl sie do Mosa? A moze niedlugo go przescignie?

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze