eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

sobota, 21. lipca, 2018, 13:45

Dodano: 2005-02-15 00:00, Autor: kb, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 862

A A A

Dev Contest - konkurs dla programistów

Celem konkursu jest dodatkowe pobudzenie programistów do tworzenia programów dla najnowszej wersji systemu AmigaOS. Co prawda jest z tym całkiem dobrze, o czym może świadczyć popularność OS4 Depot i częstotliwość z jaką pojawiają się tam nowe programy, ale zawsze może być lepiej i dlatego powstał Dev Contest. Na stronie podane są szczegółowe zasady konkursu, warto nadmienić, że w rywalizacji nie mogą brać udziału developerzy systemu oraz że nie będą brane pod uwagę zupełnie nieużyteczne produkcje scenowe oraz nie wiedzieć czemu gry.


Dodaj komentarz

Ankieta: I co dalej? «»
Po polemicznych tekstach Piany i Krashana zapraszamy Was do udzielenia odpowiedzi w naszej ankiecie, która ma pokazać jakie obecnie panują nastroje co do przyszłości platformy w naszym środowisku. Można oddać głos na jedną z opcji lub dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-07-31
Paweł Rogacewicz
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2005-02-15 19:59

idea szczytna, pomysl niezly... tylko ta nagroda doskonale wpisuje sie w ludowo-filozoficzne dywagacje o jaju i kurze

Odpowiedz

Konrad Strzelski
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2005-02-17 16:21

A ja bardziej bylbym Ciekaw jak wyglada statystyka przyrostu programow miedzy AmigaOS4 a Mosem. KIedys ktos podal na tym portalu w komentarzu strone z programami Mosa.Bylo to jakies pare miesiecy temu.Ciekaw jestem jak od tego czasu proporcje w przyroscie nowego softu wygladaja na obu systemach. W tedy na Mosa bylo wiecej programow od OS4 jak to zduma pokazal autor komentarza. A jak jest teraz czy OS4 zblizyl sie do Mosa? A moze niedlugo go przescignie?

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze