Pojawiły się kolejne interesujące SDL-owe porty - Tower Toppler, Tux of Math Command i TuxType:
Dodano: 2005-11-26 00:00, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 3113
SDL - Nebulous i edukacja
- Tower Toppler - remake znanej nam wszystkim doskonale jeszcze z czasów 8-bitowców gry Nebulous (obrazek),
- Tux of Math Command i TuxType - dwie edukacyjne gry dla dzieci. Pierwsza (obrazek) ćwiczy działania matematyczne, a druga (obrazek) pisanie na klawiaturze.
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 13
Adam_M
Atalante
Cizar
IMPBot
juen
Laubzega
m...
MaaG^dA
MDW
Nightmare777
s...
spazma
ZeeWolf
-
komentarz #1 wysłany: 2005-11-26 01:07
Tak sie zastanawiam, czy dobrze napisalem, bo pisanie na klawiaturze powinni pocwiczyc takze dorosli - dosyc czesto widze szukanie liter.
-
komentarz #2 wysłany: 2005-11-26 09:30 w odpowiedzi na komentarz #1
bo pisanie na klawiaturze powinni pocwiczyc takze dorosli - dosyc czesto widze szukanie liter.
Tak, tak, a nawet jeśli nie szukają liter, to piszą zdecydowanie niefachowo używając tylko i wyłącznie palców wskazujących. Na poczcie w bankach czy urzędach to po prostu standard. Nie wiem jak innni, ale ja niejdenokrotnie miałem pokusę wskoczyć za okienko i wypisać sobie to samemu, patrząc jak niemiłosiernie długo trwa wypisywanie moich rachunków.
A wracając do newsa, dobrze że wyszły jakieś gry edukacyjne, bo Amiga od zawsze stała słabo w tym temacie.
-
komentarz #3 wysłany: 2005-11-26 10:27 w odpowiedzi na komentarz #2
Nie wiem jak innni, ale ja niejdenokrotnie miałem pokusę wskoczyć za okienko i wypisać sobie to samemu, patrząc jak niemiłosiernie długo trwa wypisywanie moich rachunków.Ostatnio widziałem na poczcie czytniki kodów kreskowych. Wystarczyło podłożyć rachunek i sam się wczytało, teraz to już w ogóle znajomość klawiatury nie będzie potrzebna.
-
komentarz #4 wysłany: 2005-11-26 13:14
Nebulus - moja pierwsza gra na C=64
-
komentarz #5 wysłany: 2005-11-26 13:23 w odpowiedzi na komentarz #4
I nadal tak samo grywalna. To tez jedna z moich pierwszych gier - uwielbiam ja, chociaz slaby jestem.
-
komentarz #6 wysłany: 2005-11-26 20:05 w odpowiedzi na komentarz #5
To tez jedna z moich pierwszych gier - uwielbiam ja, chociaz slaby jestem.
Nie widziałem tego wcześniej - wciągająca gra. Porobiłem trochę obrazków, bo Twój słabo oddaje grafikę z gry, a ta jest naprawdę dobra.
-
komentarz #7 wysłany: 2005-11-27 01:09 w odpowiedzi na komentarz #6
Wlasnie znalazlem opcje w preferencjach odpowiedzialne za lepsza grafike. No teraz to wyglada slicznie.
- Discord
-
Online: 13
Adam_M
Atalante
Cizar
IMPBot
juen
Laubzega
m...
MaaG^dA
MDW
Nightmare777
s...
spazma
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole
- Najpopularniejsze