eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

niedziela, 22. lipca, 2018, 01:07

Dodano: 2000-11-05 00:00, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 1071

A A A

Sam Jordan o nowych rozwiązaniach

Sam Jordan, programista z Haage&Partner, autor m.in. podsystemu WarpUP, dość chłodno wypowiedział się o poczynaniach firm Eyetech i DCE.

Odpowiadając na pytanie jednego z użytkowników dotyczące obsługi nowych procesorów G3/G4 - dodatków do kart PCI z tych firm, napisał: "Najczęściej spotykanym problemem firm projektujących sprzęt jest skupianie się nad dokładnym planem tego sprzętu, przy jednoczesnym całkowitym zaniedbaniu równie skomplikowanego projektowania oprogramowania, które będzie wymagane do poprawnej pracy rozszerzeń". Według dalszych jego słów, o pracy na wielu procesorach jednocześnie (m68k, 603e i G3/G4) możemy zapomnieć. Nie chodzi oczywiście o rozwiązania techniczne, tylko o całkowity brak oprogramowania, które zaprojektowane w odpowiedni sposób czerpałoby korzyści z multiprocessingu.


Dodaj komentarz

Ankieta: I co dalej? «»
Po polemicznych tekstach Piany i Krashana zapraszamy Was do udzielenia odpowiedzi w naszej ankiecie, która ma pokazać jakie obecnie panują nastroje co do przyszłości platformy w naszym środowisku. Można oddać głos na jedną z opcji lub dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-07-31
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze