eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

niedziela, 16. grudnia, 2018, 15:16

Dodano: 2000-11-21 00:00, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 1223

A A A

Przegląd prasy

Z komputerowego dodatku do "Gazety Wyborczej" z 21 listopada możemy się dowiedzieć jak wspaniałym procesorem jest Pentium IV.

Na stronie 3 w artykule "Szybszy niż Athlon?" wypowiada się niejaki P. Geppner, menedżer do spraw technologii Intela: "W zastosowaniach internetowych, mierzonych testem WebMark 2001, [Pentium IV] również pozostaje bezkonkurencyjny". Na tej samej stronie w artykule "Uśpiona moc" Stanisław M. Staniuch pisze: "Intel przedstawił własne testy wydajności, z których wynika, że Pentium IV 1,5 GHz mniej więcej o 22 proc. przyspiesza działanie internetowych aplikacji multimedialnych (wideo, audio i animacje 3D) w porównaniu do Pentium III 1 GHz". Jak łatwo policzyć przy takim samym zegarze P IV jest o 20% wolniejszy od P III. Jak widać Pentium IV faktycznie jest produktem bezkonkurencyjnym - w dziedzinie wciskania chały klientom. Jeszcze kilka nowych wynalazków Intela a Amigi znowu będą najszybsze i to nawet bez G4...


Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze