eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 23. lipca, 2018, 15:48

Dodano: 2000-07-17 00:00, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 1327

A A A

Eyetech oferuje zestawy developerskie

Firma Eyetech Group Ltd, po dyskusjach z Amiga Inc., określiła swoją ofertę zestawów dla programistów chcących tworzyć aplikacje dla AmigiNG. Oferta jest tak skalkulowana, żeby trafić do użytkowników z różnymi zapotrzebowaniami i różnymi zasobami finansowymi.

Wszyscy chętni mogą więc nabyć sprzęt zaczynając od modelu opartego na procesorze K6-2 500 MHz i płycie głównej ze zintegrowaną kartą graficzną i dźwiękową, poprzez model wyposażony w kartę graficzną ATI Rage i kartć dźwiękową Crystal CS 4281 PCI skończywszy na modelach o wymaganiach całkowicie zgodnych z danymi Amiga Inc. (karta Matrox G400 oraz SoundBlaster Live). Oprócz wymienionych podzespołów, każdy model różni się ilością dodatkowego osprzętu, pojemnością pamięci RAM i dysku twardego. Różne są także obudowy, dostosowane wielkością do zawartości. Wićcej szczegółów firma Eyetech prezentuje na stronie WWW.


Dodaj komentarz

Ankieta: I co dalej? «»
Po polemicznych tekstach Piany i Krashana zapraszamy Was do udzielenia odpowiedzi w naszej ankiecie, która ma pokazać jakie obecnie panują nastroje co do przyszłości platformy w naszym środowisku. Można oddać głos na jedną z opcji lub dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-07-31
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze