eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 13. listopada, 2019, 23:40

Dodano: 2007-08-18 14:04, Autor: rch, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 1460

A A A

Nowe oprogramowanie z OS4Depot

Wczoraj na OS4Depot pojawiły się dwie bardzo przydatne pozycje. Pierwszą z nich jest FFMpegGUI (obrazek), autorstwa Kevina Taddeucci, która jak sama nazwa wskazuje jest graficzną nakładką na znany program do konwersji plików video FFMpeg.

Drugim ciekawym programem jest z pewnością PNG Icon Editor (obrazek). Narzędzie to jest dobrym uzupełnieniem, przestarzałego systemowego IconEdita, będącego bodajże jedynym elementem AmigaOS 4, który praktycznie nie zmienił się od czasów AmigaOS 3.5. Edytor ikon, autora ukrywającego się pod pseudonimem PEB, potrafi dokonywać na ikonach kilkunastu podstawowych operacji, takich jak skalowanie obracanie, wygładzanie czy dodawanie obwódki glow, niestety na tę chwilę główną wadą programu jest brak możliwości rysowania ikon od zera. Warto też dodać, że PNG Icon Edtitor jest już kolejną ciekawą aplikacją stworzoną przy pomocy pakietu Hollywood.


Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Tym razem pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2019-11-15
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze