eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 12. grudnia, 2018, 23:34

Dodano: 2008-03-29 16:59, Autor: st, Kategoria: AmigaOS, Liczba wyświetleń: 1143

A A A

Zmiana czasu - w AmigaOS zegarek przestawi się sam

Z 29 na 30 marca (z soboty na niedzielę) wracamy do czasu letniego. Zabrana zostanie godzina, którą otrzymaliśmy w prezencie jesienią - pośpimy więć o godzinę krócej. Nie trzeba będzie jednak przestawiać zegarka w AmigaOS 4.0 - system wykona to za nas (może także wyświetlić odpowiedni komunikat - w zależności od ustawień w preferencjach Timezone) i już w niedzielę będziemy funkcjonować według czasu wschodnioeuropejskiego. Powrót do czasu zimowego nastąpi w ostatni weekend października.


Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
Grzegorz
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2008-03-30 13:24

Być może coś namieszałem w systemie, ale u mnie nie pokazała się informacja o zmianie czasu (mam ją zaznaczoną w preferencjach TimeZone) a w preferencjach Time wciąż mam napis "Czas zimowy"
Zegar się przestawił tak jak powinien, tylko nie wiem czemu wciąż widnieje "czas zimowy" i nie było kompunikatu o zmianie czasu.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2008-03-30 13:41 w odpowiedzi na komentarz #1

U mnie na mikrusie bylo dokladnie tak samo jak u Ciebie - zegar przestawil sie sam, w preferencjach jednak jest blad. Jak widac na tym obrazku pod nowsza wersja systemu dostepna obecnie dla BPPC i CSPPC wyglada to juz inaczej. Potrzebna jest aktualizacja systemu dla Amigi One.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze