eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

niedziela, 9. grudnia, 2018, 21:45

Dodano: 2000-07-20 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 1400

A A A

Sprzedaż drugiego numeru

Nasi prenumeratorzy oraz czytelnicy, którzy zamówili drugi numer "eXeca" przed 14 lipca powinni już otrzymać swoje egzemplarze pisma. Jeśli są przypadki, że ktoś z wyżej wymienionych osób nie otrzymał jeszcze swojej przesyłki, proszę bez obaw pisać na adres: sprzedaz(małpa)amiga.pl, będziemy starali się rozwiązywać ewentualne problemy.

Jak już pewnie zauważyliście drugi numer naszego magazynu został wydrukowany na znacznie lepszym papierze niż numer pierwszy. Poprawiła się dzięki temu jakość tekstu i zamieszczonych ilustracji. Ta zmiana była możliwa dzięki osobom, która zaufały nam na tyle, że po pierwszym numerze wykupiły prenumeratę "eXeca". Gorąco w tym miejscu pozdrawiamy naszych prenumeratorów. Zdradzę Wam, że dla obecnych i przyszłych prenumeratorów "eXeca" przygotowaliśmy niespodziankę - czytajcie uważnie naszą stronę WWW, wkrótce podamy więcej informacji na ten temat.

Coraz częściej kontaktują się z nami osoby, które dopiero teraz dowiedziały się o naszym istnieniu. Na pewno jest takich osób więcej, nie trzymajcie informacji o naszym magazynie w tajemnicy - w miarę możliwości informujcie swoje koleżanki i swoich kolegów. Każdy dodatkowy czytelnik to większa szansa na utrzymanie pisma na rynku.

Uwagi na temat drugiego numeru "eXeca" wysyłajcie na adres: exec(małpa)amiga.pl. Najciekawsze spostrzeżenia zamieścimy na łamach pisma.


Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze