Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2008-05-01 11:17, Autor: ggua, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 3220

A A A

Połączone GGUA i Polish Sensible Open 2008 - szczegółowe informacje

Przypominamy, iż 10 maja 2008 roku (sobota) w hali "Halo!Gen" (starej hali "Fabryki Drutu") w Gliwicach (ul. Dubois 23 - zobacz mapę) odbędzie się turniej gry Sensible Soccer - Polish Sensible Open 2008. Start turnieju o godzinie 12:00, a zakończenie w godzinach nocnych (osoby pozbawione możliwości powrotu lub noclegu, będą mogły spędzić noc na sali - wystarczy karimata i śpiwór).

W imprezie gościnnie uczestniczyć będzie Gliwicka Grupa Użytkowników Amigi - zaprezentujemy dwie Amigi z AmigaOS 4.0 (mA1 i A1200 - tym razem z kartą BVision). Z Amigami pojawimy się około godziny 14-tej i będziemy obecni do godziny 19-tej. Zapraszamy amigowców i sympatyków tego komputera z całego kraju (można także przywieźć swoją Amigę).

Osoby, które chcą uczestniczyć w turnieju SWOSa powinny zapisać się na portalu www.sensiblesoccer.de lub na forum www.forum.swos.pl. Wszystkie informacje na www.polishopen.swos.pl.

Partnerem imprezy jest magazyn komputerowy eXec. Wstęp wolny.


Dodaj komentarz

Wszystkie bieżące newsy na naszych profilach Instagram, Threads i Facebook lub w widgecie na stronie głównej eXeca.
Discord (online: ) «»
Online: 13
  • Adam_MAdam_M
  • AmiKitAmiKit
  • CizarCizar
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • Marek_BMarek_B
  • Nightmare777Nightmare777
  • PatuPatu
  • spazmaspazma
  • SZAMANSZAMAN
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
SZAMAN
Redaktor

komentarz #1 wysłany: 2008-05-01 12:26

Fabryka Drutu - zapowiada sie ciekawy krajobraz podczas imprezy.

Odpowiedz

Leon
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2008-05-01 17:51 w odpowiedzi na komentarz #1

Ale tam strasznie, syf, kiła i mogiła. Mogliby chociaż ściany pomalować. Ciekawe ile kosztowało wynajęcie sali?

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #3 wysłany: 2008-05-01 22:39 w odpowiedzi na komentarz #2

Ale te zdjecia sa przed remontem zrobione.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #4 wysłany: 2008-05-09 20:33

Organizatorzy moga jednak pobierac przy wejsciu 2 zl - "Wyszly nie oczekiwane koszty ktore musimy szybko zaplacic".

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #5 wysłany: 2008-05-11 20:24

Zdjecia ze strony "swosowej", widac m.in. ufundowane przez GGUA magazyny Total Amiga za pierwsze 3 miejsca.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #6 wysłany: 2008-05-13 17:55

Po spotkaniu zostala biala czapka (Puma) kolo miejsca, gdzie pokazywalismy Amigi. Jezeli ktos zapomnial to jest do odbioru u organizatorow (na priva podam namiary).

Odpowiedz

Discord
Online: 13
  • Adam_MAdam_M
  • AmiKitAmiKit
  • CizarCizar
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • Marek_BMarek_B
  • Nightmare777Nightmare777
  • PatuPatu
  • spazmaspazma
  • SZAMANSZAMAN
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Simon's Podcast
Najpopularniejsze
Wybierz ikonę