Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2008-12-20 15:40, Autor: rch, Kategoria: Emulacja, Liczba wyświetleń: 5034

A A A

VICE 2.1

Nowa wersja emulatora 8-bitowych komputerów Commodore Vice to integracja z projektem VicePlus oraz usprawnienia w obsłudze układów ReSID i USB HardSID. Ponadto zoptymalizowano emulację trybów PALowskich. Archiwum z wersją dla AmigaOS 4.x znajdziemy tu, a wersję dla AmigaOS 3.x tutaj.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 14
  • AmiKitAmiKit
  • CizarCizar
  • Delf_2000EDelf_2000E
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • Marek_BMarek_B
  • PucekPucek
  • radzikradzik
  • SBSB
  • spazmaspazma
  • SZAMANSZAMAN
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Discord
Online: 14
  • AmiKitAmiKit
  • CizarCizar
  • Delf_2000EDelf_2000E
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • Marek_BMarek_B
  • PucekPucek
  • radzikradzik
  • SBSB
  • spazmaspazma
  • SZAMANSZAMAN
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Simon's Podcast