eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

sobota, 5. grudnia, 2020, 19:13

Dodano: 2009-02-17 20:56, Autor: kr, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 2202

A A A

M.A.X. Reloaded

M.A.X. Reloaded (obrazek1, obrazek2) to poprawiona wersja gry M.A.X. wydanej w 1996 roku przez Interplay. Celem opracowania nowej wersji było usunięcie błędów ujawniających się podczas rozgrywki internetowej. Od dzisiaj M.A.X. dostępny jest także na Amigę.

Port gry został opracowany przez SpotUp. Archiwum można ściągnąć z OS4Depot, bądź oficjalnej strony. Wersja dla Amigi przychodzi z alternatywnym zestawem grafik. Możliwe jest wykorzystanie danych pochodzących z oryginalnej wersji gry, wymaga to jednak uprzedniej instalacji na PC bądź Mac. Trwają prace nad poprawieniem instalatora dla AmigaOS 4.1.


Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Jak co roku w grudniu pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2020-12-16
Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2009-02-17 21:25

Osobiście nigdy nie widziałem oryginału z Interplay, więc nie wiem jak przedstawia się oprawa. Natomiast w tym zestawie grafiki obiektów są renderowane i jak na darmową grę ujdą, szkoda tylko że tła i podłoża są cieniutkie.

Odpowiedz

Radov
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2009-02-17 21:37 w odpowiedzi na komentarz #1

Starałem się znaleźć (dla porównania) obrazki z oryginalnymi grafikami, ale nie do końca mi się powiodło. Kilka jest w recenzji: tutaj

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze