eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 12. grudnia, 2018, 21:05

Dodano: 2009-04-05 18:04, Autor: kb, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 1654

A A A

Celestia

Celestia (pobierz) to darmowy symulator kosmosu. Za sprawą portu przygotowanego przez Andree Palmate Celestie możemy uruchomić pod AmigaOS 4. Program do działania potrzebuje MiniGL w wersji 2.1. Archiwum z OS4 Depot zawiera (26 MB) minimalny zestaw obiektów. Resztę dodatków (ponad 10 GB) znajdziemy w Internecie. Więcej informacji o programie znajdziecie na jego stronie domowej.


Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2009-04-06 22:15

Cóż gostek, który niedawno wydał komercyjny Digital Universe jest bez szans. Mam nadzieję że nie zniechęci się do Amigi. Niby na naszym podwórku brakuje każdego softu, ale z drugiej strony trzeba wiedzieć w jakim kierunku uderzyć z komercją, aby za chwilę nie dostać obuchem ze strony softu open source. Falkenhahn trafił z Hollywoodem, bo akurat konkurencji tej klasy nie ma, ale inni jak widać nie mieli tyle szczęścia. To tak na marginesie, sama Celestia jest OK )

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze