eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

piątek, 4. grudnia, 2020, 20:41

Dodano: 2010-11-20 12:47, Autor: rch, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 3001

A A A

Word Me Up XXL 1.2

Ze strony Boing Attitude można pobrać uaktualnienie gry Word Me Up XXL. Uaktualnienie do wersji 1.2 wprowadza liczne zmiany na polu wizualno - graficznym (tematy graficzne, widżety GUI) i jest dostępne za darmo, dla posiadaczy zarejestrowanych kopii poprzedniej edycji.


Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Jak co roku w grudniu pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2020-12-16
Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2010-11-20 13:07

Z dwóch komercyjnych gier jakie powstały dla AmigaOS 4, zdecydowanie więcej szumu towarzyszy BOH, o Word Me Up jeśli pisano to pisano źle, a robili to ludzie którzy widzieli co najwyżej niedopracowane demo. Ja jako posiadacz pełnych wersji obydwu nie mam jednak wątpliwości że Word Me Up potrafi wciagnąć na zdecydowanie dłużej niż mocno przeciętny BOH. Choć gra ma swoje wady to ludziom gustującym w grach logiczno - zręcznościowych powinna przypaść do gustu. Dlatego polecam zakup, 9 euro to nie dużo, a jak widać autor nie porzucił jeszcze projektu i cały czas go udoskonala.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze