eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

sobota, 5. grudnia, 2020, 12:53

Dodano: 2011-08-13 18:25, Autor: rch, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 2252

A A A

Dodatki do Worms

Worms to jedna z najbardziej znanych serii wśród gier komputerowych. Trudno zliczyć liczbę jej odsłon na wszelakich możliwych platformach, natomiast dosyć łatwo określić która z nich była najlepsza. Nie tylko wśród amigowców za taką uchodzi Worms: The Director's Cut (wydany też jako Worms+ na PC).

W latach 90-tych panował prawdziwy "boom" na różnorakie rozszerzenia do tej gry tworzone przez graczy. Jednak od dosyć dawna nic się w tym temacie nie działo i można było odnieść wrażenie, że gra umarła śmiercią naturalną. Na szczęście fani udowodnili, że tak nie jest i udostępnili archiwum, w którym znajdziemy zarówno gotowe plansze znane z nowszych wersji (custom level), ale też nowe scenerie pierwszego planu jak i pozostające w tle wzgórza. Autorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i zapowiadają dalsze prace.


Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Jak co roku w grudniu pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2020-12-16
AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze