eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

czwartek, 19. lipca, 2018, 09:40

Dodano: 2011-08-13 18:25, Autor: rch, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 1479

A A A

Dodatki do Worms

Worms to jedna z najbardziej znanych serii wśród gier komputerowych. Trudno zliczyć liczbę jej odsłon na wszelakich możliwych platformach, natomiast dosyć łatwo określić która z nich była najlepsza. Nie tylko wśród amigowców za taką uchodzi Worms: The Director's Cut (wydany też jako Worms+ na PC).

W latach 90-tych panował prawdziwy "boom" na różnorakie rozszerzenia do tej gry tworzone przez graczy. Jednak od dosyć dawna nic się w tym temacie nie działo i można było odnieść wrażenie, że gra umarła śmiercią naturalną. Na szczęście fani udowodnili, że tak nie jest i udostępnili archiwum, w którym znajdziemy zarówno gotowe plansze znane z nowszych wersji (custom level), ale też nowe scenerie pierwszego planu jak i pozostające w tle wzgórza. Autorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i zapowiadają dalsze prace.


Dodaj komentarz

Ankieta: I co dalej? «»
Po polemicznych tekstach Piany i Krashana zapraszamy Was do udzielenia odpowiedzi w naszej ankiecie, która ma pokazać jakie obecnie panują nastroje co do przyszłości platformy w naszym środowisku. Można oddać głos na jedną z opcji lub dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-07-31
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze