eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 11. grudnia, 2017, 21:51

Dodano: 2012-04-20 16:49, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 925

A A A

DigiRoller 1.1

Grzegorz Kraszewski przygotował nową wersję programu DigiRoller - odtwarzacza modułów muzycznych DigiBoostera 3 i DigiBoostera Pro 2.x

Jak czytamy na stronie programu:

Wersja 1.1 programu zawiera najnowszy silnik odtwarzający z DigiBoostera 3 z obsługą efektu DSP Echo. Echo jest całkowicie kompatybilne wstecz ze starym (komendy V, W, X, Y i Z są w pełni obsługiwane), ale jest generowane wewnętrznie przez program i jest niezależne od AHI, a co za tym idzie, zawsze dostępne. Echo w AHI można spokojnie wyłączyć. Dodatkową możliwością nowego echa jest tryb niezależny, włączany komendą V2 trackera. W tym trybie każda ścieżka może mieć inne parametry echa. Drugą nowością jest panorama stereo z przesunięciem fazy. Oprócz pozycjonowania instrumentu głośnością w obu kanałach, wprowadzane jest niewielkie przesunięcie fazowe, przez co znacznie polepsza się wrażenie przestrzenności dźwięku.

Oprócz tego w nowym DigiRollerze znalazło się szereg pomniejszych poprawek odtwarzacza, między innymi poprawna obsługa offsetów (komendy 9 i E7) oraz poprawki w obsłudze skoków B i D. DigiRoller jest programem darmowym i można go pobrać ze strefy plików.

Aplikacja dostępna jest w wersji dla AmigaOS 4.x i 3.x


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 4]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-12 10:40 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 3 (SAM440ep):
  1. waldiamiga - 3 pkt
  2. MadMan - 2 pkt
  3. SKOLMAN_MWS - 1 pkt
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze