eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 13. grudnia, 2017, 02:45

Dodano: 2013-08-08 08:52, Zamieścił: kr, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 822

A A A

Najbliższe plany wydawnicze aibb.pl

Otrzymałem wiele pytań dotyczących dalszych planów wydawniczych. W związku z tym chciałbym oficjalnie potwierdzić, że trwają prace nad podręcznikiem dotyczącym systemu AmigaOS 3.1. Będzie to obszerna pozycja obejmująca obsługę i konfigurację systemu wraz z oprogramowaniem pomocniczym, które jest dzisiaj nieodzowne.(...)

Poruszone zostaną takie kwestie jak MUI, ClassAct, New Icons, obsługa dużych dysków, napędów CD i DVD, przenoszenie, odzysk, konwersja i kompresja danych, oprogramowanie antywirusowe, korzystanie z sieci, pisanie skryptów AmigaDOS i ARexxa, obsługa PowerPC, programy modyfikujące funkcje systemowe, zamienniki i wspomagacze oprogramowania systemowego, użycie różnych systemów plikowych, diagnostyka uszkodzeń i rozwiązywanie typowych problemów, drukowanie, optymalizacja systemu i wiele innych. Tematy te często przewijają się na forach amigowych i z pewnością wymagają gruntownego omówienia. Premiera nowej książki przewidziana jest na pierwszy kwartał 2014 roku, o postępach prac będę informował na bieżąco. Szczegółowe informacje będą również zamieszczane na stronie aibb.pl. Dziękuję i pozdrawiam.

Autor: Adam Zalepa

Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 5]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-13 09:40 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 4 (Apollo 630):
  1. Grzegorz - 3 pkt
  2. philipo - 2 pkt
  3. SKOLMAN_MWS - 1 pkt
Nexus
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2013-08-08 11:01

Mam już zakupioną książkę o Directory Opus 5, a tu zapowiada się kolejna rewelacyjne pozycja od p. Adama Zalepy. Piszę się na tę książkę! Opis zawartości przedstawia się nad wyraz zachęcająco, z tego co można przeczytać będzie to praktyczne kompendium wiedzy nt. systemu komputerów Amiga oraz warstwy użytkowej tych komputerów. Ciekaw jestem, czy autor będzie opierał się po części na informacjach zawartych w Magazynie Amiga na przestrzeni lat wydawania tego pisma. Życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na wydanie tej książki!

Odpowiedz

Moskic
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2013-08-08 18:58

Ja lubię czytać takie książki po fakcie jak już sam ustawię sobie system Podziwiam autora że mu się chce

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze