eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 20. września, 2017, 23:58

Dodano: 2014-09-23 14:37, Zamieścił: st, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 866

A A A

Książki i inne plany wydawnictwa AIBB

Otrzymaliśmy nowe informacje na temat planów wydawniczych firmy AIBB: Mogę wreszcie potwierdzić, że od najbliższego czwartku rozpoczynamy wysyłkę pierwszego numeru Amigazynu. Nakład jest już praktycznie wyczerpany, choć nie otrzymaliśmy jeszcze niektórych wpłat. Bardzo dziękujemy za kolejny szeroki odzew i obiecujemy, że drugi numer będzie jeszcze ciekawszy :-)

Na ukończeniu jest również drugi tom książki "AMIGA OS 3.1", o którym szczegółowo napiszę nieco później. Oba wydawnictwa ukażą się jeszcze przed tegoroczną Gwiazdką. Na przyszły rok planowane są natomiast dwie pozycje - książka dotycząca historii Amigi i trzeci tom poradnika systemowego. Ze spraw czysto organizacyjnych, udało się pozyskać do współpracy nową osobę, która zajmie się technicznymi aspektami książek. Ponadto niedługo chcemy udostępnić w formie elektronicznej poprawioną wersję podręcznika programu Directory Opus 5, ale wymaga to jeszcze trochę pracy. O kolejnych sprawach będę pisał jak zwykle na bieżąco.

Autor: Tomasz Bernacik

Dodaj komentarz

Ankieta: Jaka jest najlepsza strategia wojenna na Amigę? «»
Tym razem pytamy Was o ulubioną strategię wojenną na Amigę, wytypowaliśmy 20-cia tego typu pozycji. W polu "Inne" istnieje możliwość wpisania także swojej propozycji.
Ankieta aktywna do: 2017-09-23
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze