eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

sobota, 21. lipca, 2018, 22:59

Dodano: 2015-01-07 07:14, Zamieścił: st, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 1017

A A A

Nowości od AIBB

Wysyłka książek i czasopism została zakończona. Wszystkie egzemplarze powinny znaleźć się niebawem u adresatów. Mimo zwiększonego nakładu i tym razem ilość zamówień była większa niż przewidywaliśmy. Dlatego niewielka część musi poczekać na zrealizowanie dodruku - zarówno "Amigazynu" jak i drugiego tomu książki "AMIGA OS 3.1".

Postaramy się go wykonać jak najszybciej, według przewidywań nowa partia dotrze pod koniec stycznia. Jednocześnie przypominamy o opłaceniu zamówień, niektóre zostały złożone jeszcze w okresie wrzesień-październik 2014. Stosowne informacje prześlemy do wszystkich zainteresowanych mailowo w ciągu najbliższych kilku dni.

Na drugą połowę miesiąca zaplanowane jest też uruchomienie nowej wersji strony internetowej. Zbiega się to ze zmianami organizacyjnymi naszej działalności, które przynieść mają lepszą obsługę. Ponadto mamy do ogłoszenia kilka nowości, które również ujrzą światło dzienne pod koniec miesiąca.

Autor: Tomasz Bernacik

Dodaj komentarz

Ankieta: I co dalej? «»
Po polemicznych tekstach Piany i Krashana zapraszamy Was do udzielenia odpowiedzi w naszej ankiecie, która ma pokazać jakie obecnie panują nastroje co do przyszłości platformy w naszym środowisku. Można oddać głos na jedną z opcji lub dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-07-31
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze