eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

czwartek, 15. listopada, 2018, 06:11

Dodano: 2016-05-01 21:27, Autor: st, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 1201

A A A

AmigaOS w AlternativeTo

AmigaOS w AlternativeTo

Popularny, anglojęzyczny serwis AlternativeTo zajmuje się katalogowaniem oprogramowania. Pozwala na wyszukiwanie i zamieszczanie ich odpowiedników. Przykładowo - przesiadając się z Windowsa na Linuksa można w prosty sposób sprawdzić jaka jest darmowa alternatywa na ten system operacyjny dla Microsoft Word. Od dzisiaj serwis wspiera także AmigaOS.

Możecie uzupełniać katalog oprogramowania o Wasze ulubione pozycje. Zbudowanie takiej amigowej bazy pozwoli na proste wyszukiwanie odpowiedników dla napływających bądź obecnych użytkowników systemów amigowych. Pozwoli też na szukanie najlepszego oprogramowania z danej dziedziny, dzięki głosowaniu na pozycje.

Pod tym linkiem wyróżnicie swój ulubiony software, ale możecie też przejrzeć jak prezentuje się dodane na tę chwilę oprogramowanie dla AmigaOS.


Dodaj komentarz

Mecz* OS4 vs MOS - wynik: 4:3
*tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat.
parallax
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2016-05-03 18:55

Super

Odpowiedz

Rafał Gdaniec
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2016-08-06 21:26

Teraz także użytkownicy innych systemów i sprzętów niż Amiga dowiedzą się, że ten komputer Amiga to nie tylko maszynka do gier jako konsola dla wirtualnej rozrywki. Istnieją programy użytkowe do rożnych zastosowań a jakże, ale wiele z nich powstało dosyć dawno temu w latach 90tych.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze