eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 11. grudnia, 2017, 12:30

Dodano: 2016-05-01 21:27, Autor: st, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 722

A A A

AmigaOS w AlternativeTo

AmigaOS w AlternativeTo

Popularny, anglojęzyczny serwis AlternativeTo zajmuje się katalogowaniem oprogramowania. Pozwala na wyszukiwanie i zamieszczanie ich odpowiedników. Przykładowo - przesiadając się z Windowsa na Linuksa można w prosty sposób sprawdzić jaka jest darmowa alternatywa na ten system operacyjny dla Microsoft Word. Od dzisiaj serwis wspiera także AmigaOS.

Możecie uzupełniać katalog oprogramowania o Wasze ulubione pozycje. Zbudowanie takiej amigowej bazy pozwoli na proste wyszukiwanie odpowiedników dla napływających bądź obecnych użytkowników systemów amigowych. Pozwoli też na szukanie najlepszego oprogramowania z danej dziedziny, dzięki głosowaniu na pozycje.

Pod tym linkiem wyróżnicie swój ulubiony software, ale możecie też przejrzeć jak prezentuje się dodane na tę chwilę oprogramowanie dla AmigaOS.


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 4]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-12 10:40 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 3 (SAM440ep):
  1. waldiamiga - 3 pkt
  2. MadMan - 2 pkt
  3. SKOLMAN_MWS - 1 pkt
parallax
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2016-05-03 18:55

Super

Odpowiedz

Rafał Gdaniec
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2016-08-06 21:26

Teraz także użytkownicy innych systemów i sprzętów niż Amiga dowiedzą się, że ten komputer Amiga to nie tylko maszynka do gier jako konsola dla wirtualnej rozrywki. Istnieją programy użytkowe do rożnych zastosowań a jakże, ale wiele z nich powstało dosyć dawno temu w latach 90tych.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze