Uruchomiliśmy nową sekcję w naszym serwisie - katalog gier na Amigę, która zawiera opisy, zdjęcia, wymagania techniczne i informacje o potrzebnych plikach lub sklepach dla dużych tytułów, które ukazały się pod AmigaOS. W tej chwili skatalogowaliśmy 6 tytułów - nowe gry w katalogu będą pojawiały się automatycznie wraz z newsami o nich.
Dodano: 2017-09-20 17:06, Autor: redakcja, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 4937
Katalog gier na Amigę
W miarę naszych możliwości planujemy także dodanie do katalogu starszych pozycji - tak, aby rozbudować bazę do 30-40 dużych gier na NG i rozbudowane Amigi klasyczne. Jeśli ktoś chciałby w podobny sposób je opisać to zapraszamy do kontaktu (preferowany Skype) z nami.
Katalog w przyszłości będzie posiadał nowe funkcjonalności - m.in. inne typy sortowania, automatyczne doczytywanie kolejnych gier przy scrollowaniu strony, a być może także sekcję z mniejszymi ciekawymi pozycjami.
Od dzisiaj przestała działać sekcja "Gry" w serwisie amigaos.pl.

-
Discord (online: ) «»
-
Online: 12
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
Heng
IMPBot
Janusz82
juen
Laubzega
m...
Patu
spazma
SZAMAN
-
komentarz #1 wysłany: 2017-09-20 17:16
Podobny katalog powstanie także dla dużego oprogramowania dla AmigaOS, na razie jest jeszcze go za mało (w newsach z "plakatem"), ale pewnie po nowym roku jest na to szansa.
-
komentarz #2 wysłany: 2017-09-21 12:35 w odpowiedzi na komentarz #1
Świetny pomysł, zwłaszcza co do oprogramowania, dla świeżych w temacie Amigi, klasycznej czy NG. Dobrze by było z krótkim opisem który OS , którą wersje zastosować, data ostatniej wersji, produkt martwy czy rozwijany
. Wiem że to sporo pracy, ale np. na Aminecie nie wszystko jest jednoznaczne, a artykuły na krajowych stronach często ze starymi datami. Wiadomo zawsze pozostają Fora, ale po co zawracać głowę pierdołami
-
komentarz #3 wysłany: 2017-09-22 17:27
Pomysl fajny, ale czy nie lepiej dodac te tytuly do katalogu lemon amiga? Tam jest jednak duzo gier i wiecej odbiorców.
-
komentarz #4 wysłany: 2017-09-22 20:13 w odpowiedzi na komentarz #3
O ile mi wiadomo Amiga Lemon ma tylko gry z klasycznej Amigi. No i nie jest po polsku.
-
komentarz #5 wysłany: 2017-10-05 15:24 w odpowiedzi na komentarz #4
Do katalogu gier dodałem nową pozycję - Gorky 17.
- Discord
-
Online: 12
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
Heng
IMPBot
Janusz82
juen
Laubzega
m...
Patu
spazma
SZAMAN
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole
- Najpopularniejsze