eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

piątek, 4. grudnia, 2020, 22:04

Dodano: 2020-11-03 01:19, Autor: st, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 505

A A A

Fabre publikuje swoje źródła dla WHDLoad

Jean-Francois "jotd" Fabre opublikował w GitHub wszystkie kody źródłowe (asembler) swoich instalatorów WHDLoad. Programy te dostosowują zależności związane ze sprzętem lub Kickstartem dla komercyjnej gry i przygotowują odpowiedni "slave", który może zostać już uruchomiony przez WHDLoad.

Źródło: amiga-news.de

Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Jak co roku w grudniu pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2020-12-16
MDW
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2020-11-03 17:50

Zawsze mam mieszane odczucia gdy ktoś uwalnia źródła. A to dlatego, że często oznacza to porzucenie projektu. Chociaż na pewno porzucenie projektu z udostępnieniem źródeł jest milion razy lepsze niż porzucenie projektu bez udostępnienia źródeł.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2020-11-03 23:41 w odpowiedzi na komentarz #1

Chociaż na pewno porzucenie projektu z udostępnieniem źródeł jest milion razy lepsze niż porzucenie projektu bez udostępnienia źródeł.


Oby niektórzy (Ci o których myślimy) chcieli tak udostępnić źródła i prawa. Nasz amigowy świat przestałby być piekiełkiem... Może by tu coś jeszcze urosło.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze