Muzyczne pliki dzielimy obecnie na mp3-ki i resztę. Do plików mp3 mamy pod AmigaOS 4 m.in. niezawodnego AmigaAMP'a, a całą resztą różnych dziwnych formatów zaopiekuje się program SimplePlay. W najnowszej wersji 2.1 odgrywa on następujące muzyczne i dźwiękowe formaty: MOD, XM, S3M, IT, WAV, VOC, OGG, MIDI, AIFF. Program posiada proste, ale bardzo praktyczne GUI, można go także podpiąć pod systemowe domyślne ikony.
Dodano: 2005-06-06 00:00, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 2769
SimplePlay 2.1
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 16
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
Pucek
radzik
s...
SB
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Discord
-
Online: 16
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
Pucek
radzik
s...
SB
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole