Na Aminecie pojawił się program AHIRecord w wersji 1.10. Służy on do rejestracji dźwięku na dysku twardym z wykorzystaniem sterowników AHI. Ja z powodzeniem korzystam z niego pod AmigaOS 4. Na wbudowanym w moją Amigę układzie dźwiękowym CMI8738 z 16-bitową jakością sampluję na dysk twardy materiały z kaset i płyt winylowych. Następnie przy pomocy Lame koduję do mp3 lub korzystając z MakeCD wypalam płyty audio.
Dodano: 2005-07-14 00:00, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 2524
Advanced AHI HD-Recorder V1.10
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 14
Adam_M
AmiKit
Atalante
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
Nightmare777
Pucek
radzik
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Discord
-
Online: 14
Adam_M
AmiKit
Atalante
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
Nightmare777
Pucek
radzik
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole