Ten pan z AmiGBG 2005 na pewno się ucieszy. Profesjonalne lub półprofesjonalne tworzenie muzyki powoli staje się możliwe na Amigach z systemem AmigaOS 4.
Dodano: 2005-08-06 00:00, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 3315
Horny 1.1 i Audio Evolution 4.0.8 - zsynchronizowane
Davy Wentzler napisał sterowniki do wielu kart muzycznych z wyższej półki, stworzył bibliotekę eXtream Sync i ciągle rozwija swój program do rejestracji, edycji, miksowania i aranżacji dźwięku - Audio Evolution. Dzisiaj ukazało się uaktualnienie do wersji 4.0.8 (poprawki wielu błędów, sample powyżej 64 kHz, CAMD - sterowanie MIDI). Stale rozwijanym programem jest także sekwencer midi Horny - dostępna jest nowa wersja 1.1. Co ciekawe od teraz oba programy zostały zsynchronizowane biblioteką eXtream Sync. W tym samym projekcie możliwe jest więc korzystanie z MIDI i sampli audio. Po klkinięciu na "play" w jednej aplikacji (odnosi się to oczywiście także do innych funkcji) startuja obie z identycznej pozycji.
-
komentarz #1 wysłany: 2005-08-06 12:28
Horny dostępny jest również w wersji dla AmigaOS 3.
- Discord
-
Online: 9
AmiKit
Atalante
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole