Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2005-11-06 00:00, Autor: st, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 2584

A A A

TerraTec - Phase22

Jak poinformował Davy Wentzler na portalu Amigaworld.net kolejna karta dźwiękowa jest dostępna dla AmigaOS 4. Ze sterownikiem Envy24HT działa karta Phase22 firmy TerraTec. Szczegółowe informacje o tej karcie znajdziecie na stronie producenta.


Dodaj komentarz

Zobacz podobne newsy:
audio
Discord (online: ) «»
Online: 15
  • Adam_MAdam_M
  • AmiKitAmiKit
  • Archi-TECHArchi-TECH
  • AtalanteAtalante
  • CizarCizar
  • eastoneeastone
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • Marek_BMarek_B
  • PucekPucek
  • radzikradzik
  • spazmaspazma
  • SZAMANSZAMAN
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Discord
Online: 15
  • Adam_MAdam_M
  • AmiKitAmiKit
  • Archi-TECHArchi-TECH
  • AtalanteAtalante
  • CizarCizar
  • eastoneeastone
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • Marek_BMarek_B
  • PucekPucek
  • radzikradzik
  • spazmaspazma
  • SZAMANSZAMAN
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Simon's Podcast