Używając produktów muzycznych Apple zetkniemy się z wprowadzonym przez tę firmę formatem kodowania Apple Lossless (.m4a). W OS4Depot pojawiła się wtyczka (bazuje na projekcie ALAC, Apple nigdy nie udostępniło dokumentacji na ten temat) do odtwarzacza muzycznego TuneNet, która pozwala skorzystać z tych plików na Amidze.
Dodano: 2008-05-25 12:01, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 3361
Apple Lossless dla TuneNet
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 13
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
radzik
SB
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
-
komentarz #1 wysłany: 2008-05-27 23:36
Wtyczka tunealac jest już w nowszej wersji 1.2.
- Discord
-
Online: 13
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
radzik
SB
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole