eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 4. sierpnia, 2021, 15:27

Dodano: 2008-09-09 21:52, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 2432

A A A

SoundED 0.4 wip i OGG

Edytor plików dźwiękowych SoundED potrafi już wczytywać pliki MP3 (nowa wersja wtyczki) oraz posiada pełną obsługę (zapis i odczyt) plików OGG (pobierz wtyczkę).


Dodaj komentarz

Nowar
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2008-09-10 17:58

Dziala

Odpowiedz

Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2008-09-10 19:31

Jako że w najmniejszym nawet stopniu nie jestem muzykiem, przy okazji mam małe pytanie. Czy w ogóle istnieje jakiś program na Amigę, lub choćby na PC, którym z dobrym skutkiem, mógłbym wyrypać sam wokal z piosenki, innymi słowy przerobić piosenkę na utwór instrumentalny?

Odpowiedz

Nowar
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: 2008-09-11 08:10 w odpowiedzi na komentarz #2

Tak naprawde (to chyba jeszcze)nie da sie na 100% wyciaciac wokalu, poniewaz "jezdzi" on prawie po wszystkich czestotliwosciach. W stu procentach mozna za to wyciac muzyke, uzyskujac sam wokal (majac kawalek w wersji z wokalem i ten sam w wersji instrumentalnej. No ale nie o to ci chodzi. Sa jednak jakies pol sposoby na wyciecie wokalu z lepszym lub gorszym efektem. Poszukaj w necie plaginu (czy jakos tak) do Nero. Szukaj pod nazwa "Karaoke", Karaoke Maker... Podobno tez sa jakies wtyczki Karaoke do programow muzycznych, np. CoolEdita. Ja osobiscie tego nie robilem, ale slyszalem takie kawalki. Zawsze zostaje jakis slad wokalu z poglosem, gdzies w tle. No, ale to bylo dawno, byc moze cos sie w tym temacie zmienilo na plus.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: