Thomas Wenzel przygotował nową wersję odtwarzacza AmigaAMP, skompilowaną przy użyciu najnowszej wersji SDK 53.15. Główne usprawnienia to rozwiązanie problemów ze stabilnością na platformie Sam440 oraz wprowadzenie alternatywnego mechanizmu dekodowania dźwięku. Mechanizm ten, zwany AmigaAMP decoding engine, reaguje na ustawienia equalizera, a wizualizacje dźwięku powinny być bardziej dokładne. Dodatkowo, dzięki operowaniu na liczbach zmiennoprzecinkowych, nowa technika dekodowania powinna charakteryzować się wyższą jakością dźwięku.
Dodano: 2009-11-01 00:28, Autor: kr, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 4649
AmigaAmp 2.23
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 15
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
Pucek
radzik
s...
SB
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
-
komentarz #1 wysłany: 2009-11-02 07:00
Stara jaki i nowa wersja AADE działa dobrze i stabilnie - przynajmniej w moim przypadku.
- Discord
-
Online: 15
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
Pucek
radzik
s...
SB
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole