Lyle Hazelwood poinformował poprzez blog Hyperionu o oficjalnym udostępnieniu sterownika AudioHD zarejestrowanym użytkownikom Amig One X1000. Pierwsze informacje na ten temat przekazał Trevor Dickinson, tym razem otrzymaliśmy również garść szczegółów technicznych. Warte odnotowania jest, że sterownik to owoc pracy 4 osób. Oprócz Layla, nad AudioHD pracowali: Davy Wentzler, Alex Carmona oraz René W. Olsen
Dodano: 2013-05-06 08:36, Autor: kr, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 4544
Sterownik AudioHD oficjalnie dostępny
- Discord
-
Online: 9
AmiKit
IMPBot
juen
Laubzega
m...
Marek_B
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole