ModExplorer - program Jorga Renkerta, który służy do odtwarzania modułów amigowych z sieci, dostępny jest w wersji 1.1 (AOS3/4, wymagane AISS), która nie używa już skórek tylko posiada własne GUI stworzone w MUI Royale. ModExplorer m.in. obsługuje playlistę, automatycznie uruchamia moduły, nawet jeśli są w skompresowanych archiwach (np. z Aminetu), może też zarządzać czarną listą.
Dodano: 2018-10-13 10:29, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 4769
ModExplorer 1.1
- Discord
-
Online: 9
AmiKit
IMPBot
juen
Laubzega
m...
Marek_B
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole