classic

eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 12. grudnia, 2018, 16:36

Best of eXec - wszystkie duże wydarzenia »
Skrzynka eXec.pl
zostaw wiadomość »schowaj »
Ostatnie komentarze pod aktualnościami
0
1
2
3
4
5
Forum dyskusyjne
więcej nowych wątków »
Najczęściej komentowane więcej »
Artykuły
AmigaOne X5000 - Warp3D Nova Amiga TV »
Odtwarzaj wideo
Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Ankieta eXec.pl
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
Dodaj nowego newsa »
Strona 149
Prometeusz i AmigaOS 4
notka

Jak zapewnia Grzegorz Juraszek, przedstawiciel firmy Matay, firma dołoży wszelkich starań aby zestaw Prometeusz i projektowana dla niego karta z procesorem PowerPC G3 spełniała wymagania ZICO.

Dodano: 2001-04-04 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 7

Nowa ppc.library
oprogramowanie

Co prawda autor biblioteki ppc.library nie kwapi się z kolejnymi uaktualnieniami, za to Frank Wille, autor emulacji tej biblioteki dla WarpOS udostępnia kolejne, coraz lepiej działające wersje. Ostatnia jaka ukazała się kilka dni temu jest oznaczona numerem 0.8g. Frank wyłączył w niej obsługę stosu w kodzie inicjalizującym bibliotekę z powodu problemów, jakie zgłaszali niektórzy użytkownicy.

Dodano: 2001-04-04 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: Oprogramowanie komentarzy: 3

SharkPPC i AmigaOS 4.0
notka

Według Darka Duliana, przedstawiciela firmy Elbox, SharkPPC + podłączony do płyty MEDIATOR spełnia wymóg zgodności ze specyfikacją ZICO. Sytuacja zdaje się być wyjaśniona, niejasnym jest termin, kiedy SharkPPC w wersji Plus będzie dostępny na rynku.

Dodano: 2001-04-03 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 4

Payback wreszcie po polsku...
notka

Jak donosi polska sekcja ATO, oficjalne tłumaczenie do gry "Payback" wreszcie ujrzy światło dzienne. Archiwum z polską lokalizacją wkrótce powinno być dostępne na stronie Apex Designs.

Dodano: 2001-04-02 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Worek boingów dla AmigaOS 3.9
amigaos

Z serwera firmy Amiga Inc. można pobrać archiwum zawierające poprawki dla systemu AmigaOS 3.9. Uwaga!!! BoingBag 1 dla AmigaOS 3.9 ma rozmiar 5 MB. Archiwum z BoingBag 1 dostępne jest również na naszym serwerze.

Dodano: 2001-04-02 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: AmigaOS dodaj komentarz

AmigaOS 4.0
notka

Na targach Amiga Gateway Show szef firmy Amiga Inc., Bill McEwen, zapowiedział kontynuację systemu operacyjnego dla linii Classic - AmigaOS 4.0. Będzie to system przeportowany całkowicie dla procesorów PowerPC, działał będzie na sprzęcie zgodnym ze specyfikacją Zico (Amiga One PPC z firmy Eyetech oraz Pegasos z firmy bPlan).

Dodano: 2001-04-02 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 12

Nowa firma
notka

Od 1 kwietnia rozpoczyna działalność nowa amigowa firma - S-Bit mieszcząca się we Wrocławiu, która będzie zajmowała się produkcją urządzeń elektronicznych dla Amigi. Pierwszymi urządzeniami, ktore wejdą do oferty firmy będą Paralizer i Speedcom. W chwili obecnej jest przygotowywany proces produkcyjny wymienionych kart, który potrwa około miesiąca. W przygotowaniu są także następne produkty dla Amigi, o których informacje będą pojawiały się sukcesywnie po zakonczeniu prac nad nimi. Wszelkie informacje na temat firmy jak i ofery będzie można uzyskać ze strony www.s-bit.o.k.pl.

Dodano: 2001-04-02 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Prometeuszu...
notka

Powstała lista dyskusyjna poświęcona nowemu produktowi firmy Matay, karcie Prometeusz. Aby się na nią zapisać, należy wysłać pusty e-mail na adres Amiga-Prometheus-subscribe@yahoogroups.com Na liście publikowane będą wszystkie oficjalne oświadczenia firmy. Dyskusja na liście prowadzona będzie w języku angielskim. Na stronie Matay'a dostępne jest już pierwsze FAQ dotyczące Prometeusza.

Dodano: 2001-04-01 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Elbox komentuje produkt konkurencji
notka

Według przedstawiciela firmy Elbox, pana Darka Duliana, konkurencyjna płyta G-Rex z firmy DCE posiada zbyt wiele ograniczeń, by mogła być atrakcyjną ofertą dla wielu użytkowników Amigi. Przede wszystkim brak obsługi trybu busmaster dla wszystkich, z wyjątkiem pierwszego, slotów PCI na płycie dyskwalifikuje ją m.in. jako bazę dla urządzeń typu karta TV. Brak obsługi parzystości nie pozwoli na wykorzystanie większości nowych kart PCI, które tego mechanizmu wymagają. Ważnym również czynnikiem jest redukcja systemu przerwań z czterech linii do jednej. Jak twierdzi Elbox, z powyższych powodów nie będzie również sensu użycia G-Rexa wraz z akceleratorem SharkPPC, który jak wiadomo będzie kartą podłączaną do jednego ze slotów PCI.

Dodano: 2001-03-31 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 8

Mediator - nowe oprogramowanie
notka

Najnowsze oprogramowanie dla płyty MEDIATOR, nad którym programiści z firmy Elbox pracowali od kilku miesięcy pozwala na dostęp do pełnego obszaru pamięci kart PCI. Także sterownik dla kart Voodoo3 nie posiada już pewnych ograniczeń, dzięki czemu posiadacze tych kart będą mogli pracować na dowolnej rozdzielczości, oferowanej przez te karty graficzne. Nowością na rynku amigowym jest możliwość przetaktowywania pamięci na kartach Voodoo jaką daje najnowsza wersja sterownika.

Dodano: 2001-03-31 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 23

PCI w A4000D
notka

Czy można zmieścić sloty PCI w obudowie desktop Amigi 4000? Konstruktorom Prometeusza taka sztuka nie udała się - jednak specjaliści firmy DCE nie mieli z tym najmniejszych problemów. G-REX 4000D zastępuje oryginalny daughter board i oprócz 4 slotów PCI, posiada wbudowane 4 sloty Zorro 3 i slot Video. Zdjęcia urządzenia można zobaczyć tutaj.

Dodano: 2001-03-31 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 12

SView za darmo
notka

Na 42 płycie z serii AminetCD znajduje się darmowa wersja pakietu SView Productivity Suite I. Autor, Andreas R. Kleinert, chce w ten sposób dać użytkownikom możliwość przyjrzenia się pakietowi i ocenienia jego wartości oraz przydatności. Jeśli kogoś zainteresuje ta oferta, istnieje możliwość taniego uaktualnienia do najnowszej wersji - SView Productivity Suite II.

Dodano: 2001-03-30 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 3

Bochs po raz drugi
oprogramowanie

Nicholai Benalal udostępnił kolejne archiwum z portem emulatora Bochs dla Amigi działającej pod kontrolą systemu MorphOS. Archiwum z wersją Bochs 2000_0329b czeka na Was na serwerze MorphOSa.

Dodano: 2001-03-30 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: Oprogramowanie dodaj komentarz

Voyager-PPC
oprogramowanie

Jedna z trzech wiodących na amigowym rynku przeglądarek WWW - Voyager - doczekała się wersji na procesory PPC. Archiwum z nową wersją beta (3.3.92) można znaleźć tutaj. Jest to w pełni natywna wersja skompilowana pod MorphOS'a. Kolejne informacje oraz inne programy Vaporu znajdują się na dwóch oficjalnych stronach firmy v3.vapor.com oraz www.vapor.com.

Dodano: 2001-03-29 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: Oprogramowanie dodaj komentarz

SMS'y z sieci - ciąg dalszy
notka

Program do wysyłania SMS'ów poprzez internet - TaskiSMS jest coraz lepszy. Na stronie domowej programu taskisms.taski.com.pl można znaleźć nową wersję (2.51). Lista poprawek nie jest zbyt obszerna, ale cieszy fakt, że autor - Polak, nie spoczął na laurach i stale rozwija swój produkt.

Dodano: 2001-03-29 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Bombowa nowina...
notka

dynAMIte - szał ostatnich tygodni - pojawił się w nowej wersji. Gra obecnie korzysta z innego serwera GSL, co powinno zapobiec ostatnim problemom. Więcej informacji dostępne na stronie autora.

Dodano: 2001-03-29 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Nowy Amster
notka

Pomimo problemów z jakimi boryka się ostatnio Napster, pojawiła się nowa wersja Amigowego portu. Amster v0.8a zawiera kilka poprawek, które wreszcie umożliwiają bezproblemowe "dzielenie się" swoimi muzycznymi zasobami z innymi użytkownikami.

Dodano: 2001-03-29 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Prometeusz
notka

Matay wprowadza do sprzedaży mostek PCI dla komputerów Amiga wyposażonych w sloty Zorro III. Oto niektóre dane charakteryzujące "Prometeusza":

 • Działa w każdej Amidze ze slotami Zorro III, niezależnie od posiadanej karty turbo/procesorowej
 • Posiada cztery 32-bitowe sloty PCI taktowane zegarem 33 MHz
 • Pasuje do wszystkich Amig wyposażonych w Zorro III w obudowach tower
 • Bez problemu współpracuje z innymi kartami Zorro III, obsługuje AutoConfig (TM)
 • Transfery między Amigą a kartami PCI - do 12 MB/s
 • Transfery między kartami PCI - do 120 MB/s
 • Dodatkowe zasilanie bezpośrednio z zasilacza
 • Profesjonalnie wykonana czterowarstwowa płytka drukowana zgodnie z zaleceniami specyfikacji PCI, z galwanicznie złoconymi stykami

Więcej informacji na stronie producenta.

Dodano: 2001-03-29 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 8

Wersje MUI jak grzyby
oprogramowanie

Jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne wersje pakietu MUI dla systemu MorphOS. Właśnie dołączyła do nich wersja oznaczona kodem MUI 2nd release 3rd archive.

Dodano: 2001-03-28 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: Oprogramowanie dodaj komentarz

Kup pan Photogenics
notka

Od tygodnia już dostępna jest najnowsza wersja programu Photogenics 5.0. Można ją kupić za 99 dolarów w sklepie elektronicznym. Posiadacze wersji 4.0 dla Amigi mogą ściągnąć uaktualnienie do "piątki" za darmo ze strony autora. Dodatkowo, przez pewien ograniczony okres czasu Paul Nolan proponuje przejście z wersji amigowej na wersję dla Linuxa lub Windowsa za 69.30 dolarów.

Dodano: 2001-03-28 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 2

Sezon na tłumaczenia
notka

Oprócz ATO i APTT również grupa TranceLetters proponuje nam polskie lokalizacje do szeregu programów. A są to jak na razie:

 • Amplifier 2.21
 • AmyGate 1.1
 • BattleDuel 1.7
 • GiambyNetGrabber 1.0P
 • IBrowse 2.2
 • IconImageCopier 1.0
 • MUIExchange
 • Napalm
 • Type1Engine 2.0
 • VirusChecker II

Dodano: 2001-03-28 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Rebelia trwa
notka

Carl Sassenrath udostępnił kolejną wersję REBOL/Core. Interesujące nas archiwum można pobrać ze strony dla programistów. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy dostęp do strony z odnośnikami do archiwów na dowolną wspieraną przez REBOL Technologies platformę. Oczywiście znaleźć tam można również wersję dla Amigi z procesorem m68k, umieszczoną na pierwszym miejscu na dość pokaźnej liście systemów.

Dodano: 2001-03-27 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Payback bardziej po polsku
notka

Autor gry Payback po aferze ze skandalicznym polskim tłumaczeniem gry nawiązał współpracę z polską sekcją ATO. ATO zajęłoby się Paybackiem znacznie wcześniej, ale nie było to możliwe z powodu braku obsługi polskich znaków w tekstach w grze. Głównym tłumaczem gry jest Mariusz Danilewicz, korektą i sprawdzeniem zajmie się Kamil Nieścioruk.

Dodano: 2001-03-27 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 2

Czy to jest zazdrość?
notka

Andreas Kleinert pozazdrościł pracowitości swojemu koledze, Oliwerowi Robertsowi, autorowi darmowych datatype'ów z serii Warp. Wziął się solidnie do pracy i juz mamy wyniki - uaktualnione wersje wszystkich datatype'ów jego autorstwa. Nowe archiwa można pobrać ze strony PerSuaSive SoftWorX.

Dodano: 2001-03-26 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Nowy AIM
notka

Richard H. Poser II udostępnił kolejną wersję beta amigowego portu konkurencji dla ICQ stworzonej przez firmę America Online - Instant Messenger. AmigaAIM 0.9411 dostępna jest na stronie projektu.

Dodano: 2001-03-26 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

TaskiSMS kolejny raz
notka

Pojawiła się nowa wersja programu TaskiSMS 2.5. Za jego pomocą można wysyłać SMS'y na telefony komórkowe do 112 krajów w tym także do Polski. W nowej wersji przepisano cały kod źródłowy, zaktualizowano pluginy realizujące wysyłanie SMS'ów a także zmieniono status programu na shareware. Wersję demo można pobrać ze strony programu lub z AmiNetu. Dostępne jest także polskie tłumaczenie programu oraz dokumentacji.

Dodano: 2001-03-26 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

3ivx Delta 3
notka

Na targach CeBIT zaprezentowano nową wersję 3ivx. Obecna wersja jest kilkakrotnie szybsza od poprzedniej, oferując taka samą jakość kompresji. Wersje na procesory 68k oraz ppc (WarpUp) są dostępne tutaj. Przykładowe animacje również są dostępne. Ciekawe kiedy wersja PowerUp...

Dodano: 2001-03-25 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 5

Darmowy soft ze stajni Black Legend
notka

Do znacznej ilości gier udostępnianych obecnie za darmo na stronie amigaland.de dołączyły pozycje firmy firmy Black Legend. Wśród dostępnych gier są m.in. "Wheelspin", "Embryo", "Football Glory (ECS/AGA)", "Tower of souls" oraz wiele innych.

Dodano: 2001-03-25 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Martin Blom żyje
oprogramowanie

Po długim okresie nieaktywności Martin Blom zdecydował się na udostępnienie nowej wersji AHI. Na stronie autora dostępna jest zarówno wersja na procesory 68k oraz ppc, jednakże tylko w wersji pod MorphOS'a.

Dodano: 2001-03-25 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: Oprogramowanie dodaj komentarz

JST - ciąg dalszy
notka

Jean-Francois Fabre niedawno zmienił status swojego programu na FreeWare. Teraz udostępnia wszystkim zainteresowanym jego kod źródłowy. Dodatkowo na stronie www.whdload.org umieszczone zostały niektóre z jego instalerów.

Dodano: 2001-03-24 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Kim są "japońscy przyjaciele"?
notka

Podczas pamiętnej konferencji IRC-owej na zeszłorocznej wystawie World Of Amiga Bill McEwen mówił o bliżej niesprecyzowanych "japońskich przyjaciołach" i walizkach pieniędzy, jakie chcą oni zainwestować w Amiga Inc. Wielu podejrzewało o to firmę Sony. Tymczasem Be Inc. znana ze swojego systemu BeOS twierdzi, że to właśnie z nimi Sony podpisało umowę na wykorzystanie ich BeIA (Be Internet Appliance) jako systemu operacyjnego do terminala sieciowego eVilla. Sony nie kwapi się z potwierdzeniem tej rewelacji, twierdząc że umowa z Be Inc. była "niewiążąca". Jednak pytanie kogo miał na myśli Bill McEwen wciąż pozostaje bez odpowiedzi...

Dodano: 2001-03-25 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

GoldED taniej
notka

Autor pakietu GoldEd Studio 6 poinformował, że posiada pewną ilość płyt wyprodukowanych jeszcze w czerwcu 2000 zawierających wersję GoldED 6 sp17. Kieruje więc do wszystkich chętnych ofertę - płytę tą można zakupić za niecałe 20 niemieckich marek (należy doliczyć koszty przesyłki). Zainteresowanych prosi o kontakt.

Dodano: 2001-03-25 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 2

Plan lekcji
notka

Gary Peake, szef działu kontaktów i wsparcia dla programistów w firmie Amiga Inc. przedstawił rozkład planowanych "lekcji" jakie mają odbyć się podczas najbliższych targów w St. Louis. Tematem pierwszego wykładu będzie "Programowanie procesora wirualnego dla średniozaawansowanych. Następnym temat to "Rozpoczęcie programowania VP". Na samym końcu zostaną przedstawione cele jakie przyświecają firmie Amiga Inc. oraz co się aktualnie w wewnątrz niej dzieje.

Dodano: 2001-03-24 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 1

80 GB z Western Digital
notka

Rodzina dysków twardych CaviarT produkcji Western Digital powiększyła się o trójtalerzowy dysk o pojemności 80 GB. Jest to standardowy dysk IDE do użytku domowego i biurowego, mogą się więc na niego skusić zasobniejsi amigowcy.

Dodano: 2001-03-24 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Darmowe kompakty
notka

Do znacznej ilości oprogramowania oferowanego przez The Faces of Mars dołączyły takie pozycje jak "BattleDuel" oraz "VideoTracker 2.0". Pełną ofertę oprogramowania można znaleźć na stronie The Faces of Mars - Amiga Software website. Co ciekawe kompakty te można kopiować do woli i rozdawać znajomym, a kupno jednej płytki to wydatek 5 DM.

Dodano: 2001-03-23 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

I Ty zostaniesz namierzony
notka

Jak się okazuje przemysł muzyczny nie stoi z założonymi rękami wobec zagrożenia, jakie stanowi dla niego Napster i inne programy sieciowe do wymiany danych. Niedawno ujawniono zrzuty ekranów programu Media Tracker napisanego w International Federation of the Phonographic Industry. Program ten pozwala na monitorowanie przesyłanych plików MP3, logowanie do bazy danych czasu, nazwy pliku i adresu IP osoby udostępniającej pliki, oraz zaawansowane operacje na bazie danych umożliwiające np. określenie najbardziej "niebezpiecznych" użytkowników Napstera, czy automatyczną generację e-maili do providerów internetowych z prośbą(?) o odłączenie delikwenta.

Dodano: 2001-03-23 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Nowy klient
notka

Pojawiła się właśnie najnowsza wersja klienta distributed.net. Program oznaczony numerem 2.8014 build 468 jest pozbawiony błędów, jakie wkradły się do kodu w poprzednich wersjach (ostatnia bezpieczna to build 463). Wersje dla m68k, PowerUP i WarpOS są do pobrania ze strony Amiga Promotion Group.

Dodano: 2001-03-23 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Oliver uderza ponownie
notka

Oliver Roberts, niestrudzony programista, który zasłynął ze swoich szybkich datatype'ów z serii Warp, kontynuuje prace. Nie tylko usprawnia i poprawia dotychczasowe swoje programy, ale stale rozwija swoją ofertę. Właśnie dołączył do niej nowy datatype, który wyświetla obrazki w formacie programu Photoshop. Pierwsza wersja WarpPSD.datatype 44.1 jest dostępna na stronie autora lub niebawem zapewne na Aminecie.

Dodano: 2001-03-22 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Sprawa iFUSION
oprogramowanie

Firma Blittersoft zamieściła na swojej stronie WWW kolejne zdjęcia przedstawiające iFUSION - emulator PowerMaca - w działaniu. Tym razem przedstawiają programy Photoshop 5, Dreamweaver 4, Freehand 8, MacQuake, QuarXPress 4, i inne działające pod systemem MacOS 9. Niestety, według ostatnich wiadomości, problem z kartami BlizzardPPC nie został rozwiązany. Sam Jordan i programiści z Haage&Partner pracują nad nim.

Dodano: 2001-03-22 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: Oprogramowanie komentarzy: 2

Nowa lista dyskusyjna
notka

Na serwerze Yahoo pojawiła się nowa grupa dyskusyjna dotycząca Linuksa PPC. Można się na nią zapisać wysyłając pustego emaila na adres linux-ppc-pl-subscribe@yahoogroups.com. Przypominamy, że od dawna istnieje lista APUS PL dotycząca tego samego tematu.

Dodano: 2001-03-21 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Payback - kolejny update
notka

Firma Apex Designs nie próżnuje. Pojawiło się, drugie już, uaktualnienie do gry Payback. Archiwum z poprawkami dostępne jest dla wersji demo oraz pełnej. Dodatkowo na stronie pojawiła się sekcja z dodatkowymi mapami. Jedną z nowości jest dodanie polskiej wersji językowej.

Dodano: 2001-03-21 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 14

Trzy tygodnie
notka

Thomas Frieden, jeden z trójki autorów pakietu Warp3D, poinformował, że sterowniki dla Voodoo3 powinny pojawić się za około 3 tygodnie. Zastrzegł jednak, że termin ten może zostać niedotrzymany. Jak się okazało, zaimplementowanie kolejki rozkazów okazało się większym wyzwaniem niż programiści się spodziewali. Niestety, kolejka ta jest niezbędna, gdyż bez niej wydajność karty drastycznie spada.

Dodano: 2001-03-21 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Jeszcze więcej klasyki
notka

Na stronie Back to the Roots przybywa tytułów, które często wspominamy z rozrzewnieniem. Lista dostępnych gier, dem i muzyki jest naprawdę imponująca i rośnie z dnia na dzień. Od niedawna dostępne są takie tytuły jak: "Gloom Deluxe", "GloomSE'97", "XTreme Racing" oraz wiele innych...

Dodano: 2001-03-20 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 3

Poprawki w ProStationAudio
notka

ProStationAudio - kombajn do obróbki sampli - w pełni korzystający z dobrodziejstw kart graficznych, muzycznych oraz procesorów PPC - doczekał się kolejnego uaktualnienia. Wersję demo można znaleźć tutaj, a pełen wykaz zmian na stronie AudioLabs.

Dodano: 2001-03-20 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

Nowa wersja "Wersji"...
notka

Program VersionWB, znakomity zamiennik systemowego "Version", korzystający z dobrodziejstw xfdmaster.library, doczekał się nowej wersji (2.16).

Dodano: 2001-03-20 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

iFusion juz wkrótce...
notka

Jak twierdzi Paul Lesurf, program iFusion, emulator komputera iMac, od przyszłego tygodnia będzie dostępny w ofercie Blittersoftu. Nie ma w tej chwili pewności, czy program będzie działał na "małych" Amigach.

Dodano: 2001-03-20 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak komentarzy: 7

Od dziś za darmo
notka

Autor programu JST, pakietu do instalowania na dysku twardym opornych gier, postanowił zmienić jego status z dotychczasowego Shareware na Freeware. Najnowsza wersja JST v4.7 jaka jest dostępna na stronie domowej programu jest więc już darmowa.

Dodano: 2001-03-20 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: brak dodaj komentarz

« poprzednia 1 147 148 149 150 151 152 161 następna »

malinowa_amiga
Czerwone gdakanie pokaż »
Galeria
1
AmiParty XXI 11-13.08.2017, Chełm
nasze galerie »
AmigaOne
Amiga Podcast
Kategorie
Tagi
AmigaOS.pl